Sabun Büyüsü

Kara büyü grubundaki bazı büyüler gerçekten insanlara çok büyük zarar veren hatta ölümle bile sonuçlanabilen inanılmaz etkili büyülerdir. Bunlardan biri olan sabun büyüsü, genellikle kötülük amacıyla yapılan ve her zaman insanları hayatlarından bezdiren inanılmaz bir büyüdür. Genellikle sıradan sabunlarla birlikte duruma göre ihtiyaç duyulabilecek bazı özel materyaller ile yapılan sabun büyüsünün uygulanış aşaması amaca veya medyuma göre farklılık gösterebilir. Ancak en çok kullanılan yöntem büyü yapıldıktan sonra sabuna bir iğne batırılması ve daha sonra o sabunun hiç kimsenin bulamayacağı bir yere saklanması şeklindedir.

Bu sayede, sabun eriyip iğne yere düşene kadar sabun büyüsünün etkisi altına giren kişinin büyük sıkıntılar çekeceğine inanılır. Zaten çoğu uygulamada da durum böyle olmuştur. Çoğunlukla büyü yaptıran kişiler bu sabunları herhangi bir ormanın en derin yerine veya bir kuyunun içine saklarlar ki asla ve asla biri tarafından bulunmasın. Fakat birçok kara büyü çeşidinde olduğu gibi bu büyüde de bazen beklenmeyen etkiler görülebilir ve büyü bozma işlemi yapmak gerekebilir. Çünkü bu büyülerin etkisi altına giren kişiler bazen çeşitli nedenlerden dolayı beklenenden çok daha büyük bir etkinin altına girer ve istenenden daha fazla zarar görebilirler.

Hatta bu durum kişilerin ölümlerine bile yol açabilir. Bu nedenle sabun büyüsü yaptıran kişilerin çok dikkatli olmaları ve kesinlikle gerek görürlerse uzman bir medyumdan büyü bozma işlemi için yardım almaları gerekmektedir. Sabun büyüsünün etkisi altına giren kişiler, büyüyü yapan medyumun tasarrufuna bağlı olarak bazen çok büyük ve çaresiz hastalıklarla boğuşmak zorunda kalırken bazende tüm işlerinde büyük şanssızlıklarla karşılaşabilirler.

Yaşadıkları bu değişimler kişilerin hayatlarını çekilmez bir hale getirecek ve kısa bir süre sonra psikolojik sıkıntıları da beraberinde getirecektir. Bu nedenle hayatlarında beklenmedik kötü olaylar yaşayan veya tedavisi bulunamayan hastalıklar ile boğuşan kişilerin, zaman kaybetmeden özellikle sabun büyüsü konusunda kendisini kanıtlamış olan uzman bir medyumdan, Üzerlerinde bir büyü olup olmadığı konusunda yardım almaları gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki, bu tür büyüler mutlaka deneyimli kişilerin kontrolü altında yapılmalı ve asla bilinçsiz uygulamalar yapılmamalıdır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir